Já já já jenom já (Gigi)

27. července 2007 v 11:11 | Gigi |  About Us
Narodila jsem se jako úplně normální dítě. Už v porodnici mi začali říkat výtržnice Konvalinková… Teda prý. Podle mě použili trochu jiný výraz, se kterým se nyní setkávám často… Ehm, cenzura.
Od té doby jsem se nezlepšila ani o píď… spíš naopak. Učitelé se mě bojí, já se bojim mamičky, mamička se bojí učitelů… Mno, ještě bych tam mohla přidat tátu, bráchu a ségru, možná ředitele, uklizečku, školníka, spolužáky… Ale to by jsme tu byli nadlouho.

Za svých čtrnáct let jsem neudělala nic zajímavého… Kromě toho, že se pokaždé, když někam jdu ztratim…
Jako Miracle jsem taky ukecaná aaaž… hanba.
Jelikož vůbec nevim, co psát, tak se mrknu do profilu mé spolubojovnice za práva pobertů.
Jo, začala jsem psát (o HP) v březnu, ale jinak mám doma hafo moc jednorázovém o takových pitomostech, že sem se právě rozhodla spálit je. Ty jednorázovou píšu asi dva roky… A dva dny, dvě hodiny, vě minuty, dvě vteřiny…
Bydlim v Kostelci nad Orlicí, docela malym, ale milovanym městečku v Podorlicku. Máme kolem 7000 obyvatel. Je to celkem blízko Rychnova nad Kněžnou a celkem daleko (pro ty z Aše) od Hradce Králové, který je celkem daleko od Prahy, která je… mno, nechala sem se unést… (ukecaná jak má být:-p)
icq: 328-029-794
mobil: nedám.
Skype mám, ale nepoužívám, protože se nám rozbil mikrofon… Teda, někdo ho rozbil…

P.S.: Jestli si chcete udělat představu o mé šikovnosti, tak jsem dneska prala prádlo, ale zapomněla sem strčit tu hadici do vany… Takže jsem vytírala hodinu koupelnu, abych zjistila, že jsem zapomněla znovu tu hadici dát do vany… To by jste se divili, jak moje sestra umí utíkat s bolavym kotníkem…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama